KONST / Litografier / Färglitografi 9401551
nr 940 1551
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), uppdragna ekor, 241/310, signerad, motivet: 27x37
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:55:08
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren